Menu

KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm

599 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
KNIPEX 11 02 160 Odizolovací kleště Pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. Prům. 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0 mm2 Jednoduché nastavení na požadovaný průměr... Celý popis

Informace o produktu KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm

Na níže uvedených eshopech se prodává KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm v akci?


599 Kč



Produkt KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm z kategorie Kleště odizolovací si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Nako.cz za cenu 599 Kč.

Informace o KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm


KNIPEX 11 02 160 Odizolovací kleště Pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. Prům. 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0 mm2 Jednoduché nastavení na požadovaný průměr drátu nebo vodiče s jemnými dráty pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí speciální nástrojová ocel, kovaná, kalená v oleji Tvar:S otevírací pružinou Hlava: Leštěno Rukojeti: S dvoubarevnými vícesložkovými návleky rukojetí Tvar: 0 Hodnoty odizolování: 5,0 O mm ...

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
599

Často kladené otázky k KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm


❓ Kolik stojí KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm?

Produkt KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm můžete zakoupit již od 599Kč v eshopu Nako.cz

❓ Kde koupit KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm?

Produkt KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm si můžete zakoupit například v eshopu Nako.cz

❓ Je KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají KNIPEX 1102160 kleště odizolovací 160mm skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Nako.cz


Vyhledávejte další kleště odizolovací podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší kleště odizolovací.

Dále pro Vás máme dům a zahrada dílna ruční nářadí kleště odizolovací podle ceny


Hledáte další výrobky od značky knipex?


Od značky knipex máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od knipex.