Menu

Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne

679 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Vyrobeno z PP a PS, nerezové oceli DIN 1.4301 a šedé litiny DIN 1691. Zatížení K3–300 kg a L15–1 500 kg, odolnost do 90°C, u plováku NEPTUN 70 °C, zkoušeno dle normy EN 1253. průtok (suchá klapka): 93–101 l/min průtok (vodní hladina):... Celý popis

Informace o produktu Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne

Na níže uvedených eshopech se prodává Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne v akci?


679 Kč



Produkt Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne z kategorie Stavební materiály si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Buildex.cz za cenu 679 Kč.

Informace o Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne


Vyrobeno z PP a PS, nerezové oceli DIN 1.4301 a šedé litiny DIN 1691. Zatížení K3–300 kg a L15–1 500 kg, odolnost do 90°C, u plováku NEPTUN 70 °C, zkoušeno dle normy EN 1253. průtok (suchá klapka): 93–101 l/min průtok (vodní hladina): 75–83 l/min průtok (NEPTUN): 64–70 l/min Vyrobeno z PP a PS a nerezové oceli DIN 1.4301. Zatížení K3–300 kg, odolnost do 90°C, u plováku NEPTUN max do 70°C, zkoušeno dle normy EN 1253. Vyrobeno z PP a PS a šedé litiny DIN 1691. Zatížení L15–1 500 kg, odolnost do 90°C, u plováku NEPTUN max do 70°C, zkoušeno dle normy EN 1253.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
679

Často kladené otázky k Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne


❓ Kolik stojí Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne?

Produkt Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne můžete zakoupit již od 679Kč v eshopu Buildex.cz

❓ Kde koupit Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne?

Produkt Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne si můžete zakoupit například v eshopu Buildex.cz

❓ Je Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Chuděj KVB 50 litina, suchá klapka, L15, ne skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Buildex.cz


Vyhledávejte další stavební materiály podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší stavební materiály.

Dále pro Vás máme kutilství a řemeslo stavební materiály podle ceny


Hledáte další výrobky od značky chuděj?


Od značky chuděj máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od chuděj.